گروه دراجگروه دراج
درباره ما

تاریخچه شرکت دراج کویر

  شرکت دراج کویر که به شرکت دراج کویر رفسنجان نیز شناخته می شود در دهه 60 در استان کرمان با سرمایه گذاری جمعی، تاسیس و شروع به کار کرد. در ابتدا این شرکت در حوزه باغبانی و کشاورزی و پرورش پسته مشغول بود. پس از پیشرفت در این حوزه، زمینه صادرات محصولات باغی از جمله پسته رفسنجان بررسی و آماده شد. در دهه هفتاد دراج کویر رفسنجان از تولیدکنندگان و صادرکنندگان برتر پسته در کشور شناخته می شد. در دهه 80 شمسی با ایجاد بخش های مختلف سرمایه گذاری و اقتصادی دراج کویر رفسنجان نمایندگی شرکت های معتبری در زمینه دستگاه ها و ماشین آلات باغبانی و کشاورزی را اخذ کرد و در این راستا با شرکت آرکوزین اسپانیا وارد مذاکرات شد تا پیشرفته ترین ماشین آلات برداشت تمام مکانیزه میوه وارد کشور شود.
در همین زمان شرکت های اقماری این هلدینگ در زمینه راه سازی وارد عمل شده و تجهیزات و ادوات مدرن را به صنعت راه سازی وارد کردند.
در دهه 90 دراج کویر برای ارتقا هر چه بیشتر محصولات باغی و کشاورزی که شاخه اصلی فعالیت این شرکت محسوب می شود اقدام به بررسی و تهیه کودهای شیمیایی از تولید کنندگان مطرح جهانی کرده و نمایندگی انحصاری چندین برند شناخته شده جهانی را کسب کرده است.
هلدینگ دراج کویر علاوه بر اینها به بازار مسکن و ساخت و ساز نظری مثبت داشته و در این زمینه فعالیت های زیادی را انجام داده است که از آن جمله می توان به ساخت مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری اشاره کرد.

دیدگاه

دراج کویر در راستای پیشبرد چشم انداز تجاری و اقتصادی کشور و نیز برای پیشرفت صنایع و بازار کشاورزی و باغات و همچنین برای توسعه صادرات محصولات غیر نفتی تمام تلاش خود را صرف می کند و با در اختیار گرفتن نیروی متخصص، جوان و به‌روز جهت نیل به این اهداف گامهای استوار برمی‌دارد.

ماموریت

هلدینگ دراج کویر با داشتن تجارب عملی و با به‌کارگیری دانش روز خود را موظف می داند تا جهت بهبود وضعیت باغات و مزارع کشور بکوشد و تا ضمن انجام وظیفه ملی خود سهم کوچکی در پیشرفت کشور داشته باشد.

 

16 کشور در سراسر جهان

صادرات محصولات غیر نفتی

 14 انجام شده

پروژه های ساختمانی

8 شرکت بین المللی

نماینده انجصاری

5000 هکتار

باغات و مزارع

 

موسسان شرکت

بنیانگذاران شرکت

بنیانگذار

آقای مهندس

مدیر عامل

آقای حسینی

40 سال فعالیت مستمر

افتخارات و جوایز

ارسال دیدگاه

ما منتظر نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما پیرامون خدمات خود هستیم

ارتباط با هلدینگ دراج

برای تماس تلفنی با دفتر مرکزی هلدینگ دراج می توانید از طریق شماره تلفن 88338207 021 اقدام نمایید.

همچنین در هر زمان می توانید از طریق فرم تماس با ما درخواست تعیین زمان قرار حضوری نمایید. در اولین فرصت از شما دعوت به عمل خواهد آمد.

تعیین زمان مشاوره

شک نکنید: برای مشاوره گرفتن و قرارگرفتن در مسیر صحیح، کوتاه و کم هزینه به سمت پیشرفت و موفقیت با دراج تماس بگیرید. کارشناسان خبره و با تجربه ما اندوخته های علمی و عملی خود را در اختیار شما می گذارند و در صورت تمایل به عنوان سرمایه گذار مادی یا معنوی با شما همکاری خواهند داشت.

طراحی و پشتیبانی : گروه تاپ8

 

Scroll Up