گواهی نامه ها

گواهی نامه ارگانیک پسته
گواهی ارگانیک پسته

گروه کشاورزی دراج کویر از نخستین تولید کنندگان پسته ارگانیک در ایران است که توانسته گواهی نامه های مربوطه را از بیو اینسپکتای سوئیس دریافت کند.

این مجموعه توانایی تولید 700 تن پسته ارگانیک در سال را دارد.

این مجموعه به عنوان بزرگترین باغدار کشور دارای 1000 هکتار پسته در مناطق مختلف کشور از جمله ورامین ، قم ، ساوه میباشد و چندین سال به عنوان باغدار نمونه شناحته شده و  و هم چنین دارای بالغ بر یکصد و پنجاه هکتار  باغات کیوی ، به ،سیب ،گردو،بادام،انار، پرتقال و زیتون می باشد .این شرکت محور فعالیت خودرا در 20 سال گذشته در تولید محصولات کشاورزی و صادرات پسته و ورود ارز به داخل کشور مصوب کرده و به لطف خداوند در این عرصه بسیار موفق بوده و چندین سال به عنوان صادرکننده نمونه شناخته شده است.

این محصول در شرایط کاشت،برداشت و فراوری شده است که هیچگونه استفاده از سموم شیمیایی و کود های شیمیایی استفاده نکرده است و در شرایط کاملا طبیعی در معرض نور خورشید خشک و فراوری شده است

تولید کننده

پسته ارگانیک

افزایش حاصلخیزی خاک، از بین رفتن علف‌های هرز، جلوگیری از فرسایش خاک، نابودی امراض و آفات، استفاده از منابع بیولوژیک مانند حشرات مفید و کود سبز بجای سموم یا کودهای شیمیایی و تولید محصولات سالم از مهم‌ترین مزایای کشت ارگانیک به شمار می‌رود.

پسته یکی از ده‌ها محصولات کشاورزی در کشور است که تولید آن به صورت ارگانیک آغاز شده است. با وجود آن که مساحت زیرکشت باغ‌های پسته در کشور450 هزار هکتار و تولید این باغ‌ها حدود 300 هزار تن در سال است.

در این بین پسته و محصول تولیدی گروه دراج کویر، 100% ارگانیک بوده و از سلامت و استانداردهای کامل برخوردار است.

شرکت پسته و صنعت : این شرکت از سال 1359 شروع به تولید و توزیع انواع ادوات کشاورزی نموده است از جمله تولیدات این شرکت انواع سم پاش، ترمينال پسته، جداكن، سرتينگ و خشك كن، انواع نوارهاي نقاله صنعتي و كشاورزي، سم پاش هاي توربو،می باشد.

این شرکت با داشتن نمایندگی های فعال در کلیه استان ها و شبکه توزیع بسیار قوی در سراسر ایران جهت رفع نیاز کشاورزان  اقدام می نماید.

خود کشاورزیم؛

هر‌چه به دیگران توصیه می‌کنیم را ابتدا خود مصرف می‌کنیم

این شرکت با هدف ورود جدی و نگاهی نو به نهاده های کشاورزی در عرصه تأمین کودهای با کیفیت از برترین تولیدکنندگان و تأمین کنندگان اروپایی و شرکت های بسیار معتبر از کشورهای هلند، اسپانیا ،  ایتالیا ، بلژیک و …….. قصد دارد تا برترین و جدیدترین ترکیبات کودی راباقیمت بسیار مناسب و رقابتی در اختیار کشاورزان ایران زمین  قرار دهد .

این شرکت شعار ((بهترین را برای کشاورز ایرانی می خواهیم )) را همیشه سر لوحه کارخویش  قرار داده  و سعی کرده در تمام دنیا بهترین و به روزترین نهاده ها را یافته و در اختیار کشاورز ایرانی قرار دهد.

از امتیازات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.داشتن 1000 هکتار باغ پسته و بالغ بر 150 هکتار باغ زیتون ، کیوی، انار،بادام،به،سیب،زیتون و پرتقال.

  1. وجود بهترین و با کیفیت ترین کودهای اروپایی از برترین تولیدکنندگان
  2. در اختیار داشتن بیش از 2000 متر مربع انبار مسقف و استاندارد .
  3. بررسی دقیق بازار و دانستن دقیق آنچه کشاورز به آن نیاز دارد.
  4. تیم بسیار مجرب و کارشناسی در زمینه تحقیقات و مطالعات کشاورزی.
  5. ورود کودهای ارگانیک
  6. شعار واقعی و عملی که ما کشاورزیم و نتیجه 30 سال تجربه در کشاورزی را به دوستانمان انتقال می دهیم.

 

این شرکت اولین مجموعه ای است در ایران که با در اختیار داشتن هزار هکتار باغ پسته بارور کلیه کودهای وارداتی ر ابتدا در باغات خود مصرف کرده و همان ها را به دیگر دوستانمان نیز توصیه می کنیم.

هلدینگ دراج در زمینه کشاورزی و باغات نمایندگی شرکت های معتبری بین المللی را نیز دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد :

شرکت سمس SEMS

شرکت یم میکس YEM MIKS

شرکت فرم و فید FERM o FEED