گروه دراجگروه دراج
گروه های هلدینگ دراج

هلدینگ دراج مشتمل بر گروه های مختلف اقتصادی، کشاورزی و صنعتی است که با در اختیار داشتن نیروهای متخصص از یک طرف و سرمایه پایه ی پایدار از سوی دیگر توانسته است تا در هر یک از این شاخه ها با اقتدار ظاهر شود.

فعالیت عمده هلدینگ دراج بر سه گروه کاری تمرکز دارد و این سه گروه عبارتند از :

  • گروه کشاورزی دراج
  • گروه ساختمانی دراج
  • گروه صنعتی دراج

گروه کشاورزی و باغبانی دراج

این مجموعه به عنوان بزرگترین باغدار کشور دارای 1000 هکتار پسته در مناطق مختلف کشور از جمله ورامین ، قم ، ساوه میباشد و چندین سال به عنوان باغدار نمونه شناحته شده و  و هم چنین دارای بالغ بر یکصد و پنجاه هکتار  باغات کیوی ، به ،سیب ،گردو،بادام،انار، پرتقال و زیتون می باشد

گروه ساختمانی دراج

این مجموعه یک شرکت خصوصی است که خدمات مهندسی و ساخت را در یک تراز جهانی در زمینه اجرای پروژه های بزرگ ارائه می دهد

گروه صنعتی دراج

این گروه با توجه به نیازهای جامعه صنعت و معدن کشور اقدام به تهیه وسایل و ادوات مورد نیاز کرده و با عرضه محصولات استراتژیکی مانند مینی لودر بین صنایع مختلف به خوبی شناخته شده است.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

ما منتظر نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما پیرامون خدمات خود هستیم

ارتباط با هلدینگ دراج

برای تماس تلفنی با دفتر مرکزی هلدینگ دراج می توانید از طریق شماره تلفن 88338207 021 اقدام نمایید.

همچنین در هر زمان می توانید از طریق فرم تماس با ما درخواست تعیین زمان قرار حضوری نمایید. در اولین فرصت از شما دعوت به عمل خواهد آمد.

تعیین زمان مشاوره

شک نکنید: برای مشاوره گرفتن و قرارگرفتن در مسیر صحیح، کوتاه و کم هزینه به سمت پیشرفت و موفقیت با دراج تماس بگیرید. کارشناسان خبره و با تجربه ما اندوخته های علمی و عملی خود را در اختیار شما می گذارند و در صورت تمایل به عنوان سرمایه گذار مادی یا معنوی با شما همکاری خواهند داشت.

طراحی و پشتیبانی : گروه تاپ8

 

Scroll Up